Kozłowski Kancelaria

Zespół

Marek Kozłowski

Radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu, skończył aplikację radcowską i złożył egzamin radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Założyciel i właściciel Kancelarii. Specjalista z zakresu prawa gospodarczego i prawa spółdzielczego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia sporów sądowych.

Stanislav Chernetskiy

Radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu, skończył aplikację radcowską i złożył egzamin radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów o roboty budowlane. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych związanych z procesami inwestycyjnymi w budownictwie, windykacją należności oraz obsłudze prawnej przedsiębiorców.

Karolina Cieślik

Radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu, złożyła egzamin radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Specjalizuje się w prawie spółdzielczym, prawie cywilnym, ze szczególnym naciskiem na prawo konsumenckie oraz sporządzanie umów, a także prawo rodzinne i spadkowe

Piotr Sobczyk

Radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu, skończył aplikację radcowską i złożył egzamin radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego oraz windykacją należności. Posiada także bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych i obsłudze prawnej przedsiębiorców.

Damian Łykowski

Radca Prawny. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu i w 2016 roku złożył egzamin radcowski. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego. Posiada także bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych i obsłudze prawnej przedsiębiorców.

Karolina Modliborska

Radca prawny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu, ukończyła aplikację radcowską i złożyła egzamin radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, windykacją należności oraz innymi sprawami z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego.

Róża Kopczyńska

Aplikant Radcowski, wpisana na listę aplikantów radcowskich przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu, Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Zajmuje się prawem cywilnym, karnym, rodzinnym i gospodarczym, oraz windykacją należności.

Mateusz Kortes

Aplikant radcowski, wpisany na listę aplikantów radcowskich przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Zajmuje się prawem cywilnym, gospodarczym oraz windykacją należności.

Beata Wąsik

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zajmuje się obsługą sekretariatu oraz sprawami bieżącymi Kancelarii.

Bartosz Matuszewski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu, od stycznia 2022 roku rozpocznie aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Zajmuje się prawem cywilnym, karnym, gospodarczym oraz windykacją należności.

Aleksandra Kosmalska

Asystent prawny. Studentka V roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Zajmuje się prawem cywilnym, rodzinnym i gospodarczym oraz windykacją należności.